Струни творчої душі зачепили кожного…

Творчий вечір-зустріч «Струни чистої душі» з Наталією Поліщук, 10.08.2018

Закономірним кроком було проведення в музеї міста-курорту, в останні дні експонування мистецької виставки «Con anima» трускавчанки Наталії Поліщук, творчого вечора не тільки із знаною на увесь світ художницею, але й авторкою глибоко ліричної поезії. Це був перший творчий вечір у мистецькому житті Наталії, який ще й поєднав у собі два напрямки її творчої душі.

На творчу зустріч з мисткинею завітало багато друзів, знайомих не тільки її самої, але й музею міста-курорту та представники влади міста. Виступаючі доволі часто добрим словом згадували нині вже покійного батька Наталії Поліщук, Юрія Копчака, відомого художника, колишнього голову Спілки художників Трускавця.

Творчий вечір-зустріч «Струни чистої душі» з Наталією Поліщук, 10.08.2018

Багато гарних слів в адресу мисткині звучало від міського голови Андрія Кульчинського, начальника відділу культури ТМР Тетяни Татомир, колишньої зав. відділом культури Людмили Лоїк, які щиро бажали Наталії Поліщук успіхів у творчості на прославу рідного міста.

Ліричну поезію Наталії Поліщук душевно та емоційно зачитали Георгіна Янів, зав. дитячим сектором НД, яка знає героїню з дитинства та Лілія Собко, активна учасниця творчого життя міста. В доповнення ліричного настрою відповідні пісні виконувала Мар’яна Кравчук, викладачка вокалу ДШМ.

Суттєвим вкрапленням в розкритті натхненників творчого потенціалу Наталії Поліщук став документальний фільм «Славсько-2017», що розповів гостям про велику і щасливу родину мисткині.