Дві виставки, які поєднують одне – Україну!

Дві виставки, які поєднують одне - Україну, 2022

З початком місяця травня розпочалось експонування двох виставок в художній галереї Музею міста-курорту Трускавця.
В одній залі знаходяться твори художниці-монументалістки Наталії Ширант, що тимчасово проживає у Трускавці. Її виставка має назву “Вимушено мандруючи країною”. Наталія Ширант після закінчення НАОМА (м. Київ) працює з різними культурними проєктами, вона є також авторкою та куратором освітніх проєктів. Має 2 вищі освіти: за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини», магістр, кваліфікація: менеджер-економіст, диплом Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана; художник-монументаліст, факультет живопису, навчалась у майстерні монументального живопису Олексія Кожекова, Олександра Белянського НАОМА (м. Київ).

Дві виставки, які поєднують одне – Україну, 2022

На відкритті виставки Наталія Ширант подала характеристику представлених робіт, розповіла про наукову діяльність та ознайомила присутніх із своїми книгами «МИР/1.2.6. Джерело віри—правда» і «МІР/1.2.6. Економічна складова».
Дві виставки, які поєднують одне – Україну, 2022

В іншій залі художньої галереї доступна для огляду виставка живопису “Натхнення” Ірини Карп’як із міста Борислав. Ірина працює в URBAN бібліотеці (місто Трускавець), а у вільний від роботи час створює живописні твори. Художниця перебуває в пошуку своєї унікальної лінії в мистецькому світі. Пейзажі написані Іриною викликають у деяких відвідувачів ностальгійні відчуття та повертають у дитинство, а у натюрмортах від Ірини вже чітко проглядається творчий стиль.
Запрошуємо в МУЗЕЙ пізнавати прекрасне, яке несуть ЖІНКИ.