Радянський період в історії міста-курорту

В 1947 році Трускавець отримав статус селища та статус всесоюзної оздоровниці, а в грудні 1948 року він стає містом районного, згодом обласного підпорядкування. У 1950 році на курорті вже оздоровилось близько 54 тисяч людей з різних куточків Радянського Союзу.

З початку 1960-х на курорті працювало 15 санаторіїв, 10 пансіонатів.  Щорічно Трускавець приймав до 150 тисяч відпочивальників.

Куманець для пиття мінеральних вод
Куманець для пиття мінеральних вод

70-ті роки  ХХ ст. – це новий період в історії  Трускавця. Вперше він починає розвиватись комплексно, відповідно до генерального плану розвитку міста та курорту, з’являється цілий ряд санаторно-курортних установ.

Наприкінці  1980-х років на курорті  діяло 17 санаторіїв, 15 пансіонатів, 2 бальнеоозокеритолікарні, 2 курортні поліклініки, міська лікарня, 3 міські аптеки і 3 філії, два бювети мінеральних вод.

Куманець для пиття мінеральних вод
Куманець для пиття мінеральних вод

Доба представлена різноманітним експозиційним матеріалом радянського періоду: фотоматеріалом та документами, механічними годинниками, предметами фото справи та побутової техніки, сувенірною продукцією тощо.