Музей міста-курорту презентував Трускавець у львівській мистецькій кав’ярні «Штука» (відео)

Цими днями творча команда Відділу культури ТМР  відвідала кав’ярню-галерею “Штука” (Львів, вул. Котлярська,8), де з нагоди 190 роковин заснування курорту пройшла  презентація фотовиставки “Курорт Трускавець. Обличчя в часі…”, сформована на базі музею міста-курорту Трускавця та розповідь директора музею Галини Коваль про історію заснування і розвитку курорту.

Колоритним музичним доповненням в представленні музею та історії трускавецького курорту стало  інструментальне тріо Трускавецької ДШМ ім. Романа Савицького, керівник Оксана Кіселичник. Джазові ретро-мелодії стали чудовим музичним  фоном, які колись часто звучали в культурно-відпочинкових салонах оздоровниці.

Дійство проходило в рамках засідання Клубу шанувальників Галичини, тому аудиторія виявилася вельми зацікавленою Трускавцем як одним із знакових населених пунктів галицького краю, і яку, з нашого боку, запрошено на святкування 190 роковин курорту в Трускавець.

Євген Булавін, власник кав’ярні-галереї, на запрошення якого був презентований музей, фотовиставка та курорт Трускавець, вручив подяки організаторам, дякуючи тим самим за можливість експонування виставки у своїй галереї.

Крім трускавецького десанту, шанувальників музею та історії рідного міста, в кав’ярню-галерею завітали друзі музею, що проживають у Львові та мають спільні мистецькі проекти, професійні зв’язки тощо…