Живопис як засіб відображення глибоких почуттів…

1068
Андрій Копчак, художник
Андрій Копчак, художник

В неділю, 22 вересня 2019 о 16 год., у музеї міста-курорту Трускавця відбудеться відкриття мистецької виставки молодого трускавецького художника, члена Національної Спілки художників України з 2008 року, Андрія Копчака.

Андрій є одним із творчих нащадків відомої родини художників Віри та Юрія Копчаків, що народили його у Трускавці в 1986 році. Це той приклад генетичної спадковості, який проявляє себе на всі сто відсотків…

Малюючи з ранніх років, художню освіту Андрій спочатку здобував у Самбірському педагогічному коледжі за фахом образотворче, декоративно-прикладне мистецтво, а згодом вступив до Української академії друкарства за фахом – графіка, яку закінчив у 2005 році.
З 2004 року юний художник стає членом Об’єднання молодих художників Львівської організації НСХУ, напрацювавши вже цілий спектр мистецьких проектів, першим з яких стала персональна виставка графіки  у рідному Трускавці в 1998 році. Потім одразу ж Київ – у 2000 році, де була  персональна виставка “Чорно-біла гра” у галереї “Акварель». Тоді ж  Київ і полюбив, мабуть, Андрія і вже не відпускає його по сьогодні, де у нього періодично відбуваються як персональні, так і колективні виставки.

Згодом художник Андрій Копчак захопив своєю творчістю інші країни світу, серед яких Польща, Словаччина, Казахстан, США тощо, що відбувається через персональні виставки та участь у міжнародних пленерах.

Та все ж живе художник у рідному курортному Трускавці,   пише картини та вірші, ілюструє книги та творить свій живописний світ.
«Живопис для мене – це засіб відобразити мої глибокі почуття, особливий настрій, фрагменти моїх снів, світосприйняття, дещо нематеріальне та невидиме, та все це виплескувати на полотні», – говорить митець.

… Аж до вібрації кольору в його творіннях…

 

 

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here