Струни чистої душі у творчості Наталії Поліщук

1771
Наталя Поліщук, премія «Гордість Трускавця»-2016
Наталя Поліщук, премія «Гордість Трускавця»-2016

В п’ятницю, 10 серпня о 16.00, в музеї міста-курорту Трускавця відбудеться творчий вечір-зустріч з трускавецькою мисткинею: художницею та поетесою Наталією Поліщук. Коли про Наталю всі знають як про талановиту художницю, то як про поетесу – мало хто. Прийшов час дізнатися більше про цю творчу особистість…

Наталя Поліщук народилася в родині художників Віри та Юрія Копчаків, які сповна передали свої таланти всім своїм дітям. Навчалася майбутня, та, мабуть, вроджена, художниця в Самбірському педагогічному коледжі на спеціальності «образотворче, декоративно-прикладне мистецтво та дизайн», а згодом в Українській Академії друкарства, на факультеті «графіка».

Наталя Поліщук з сім’єю на родинному подвір’ї, 2017
Наталя Поліщук з сім’єю на родинному подвір’ї, 2017

Свою творчу діяльність Наталя розпочала в 1999 і з того часу напрацювала в свою мистецьку скарбничку участь у 20 пленерах, у понад 100 виставках та арт-проектах в Україні, Росії, Білорусії, Польщі, Словаччині, Хорватії, Італії, Словенії, Австрії, Німеччині, Франції та Іспанії. З 2008 року вона член Національної Спіли Художників України. За творчі досягнення пані Наталя була тричі нагороджена Почесною Грамотою Міністерства культури і туризму України та неодноразово отримувала відзнаки на церемонії  нагородження премії «Гордість Трускавця» в номінації «Митець року».

«Характерною ознакою художніх творів Наталі Поліщук є сукупність нібито випадкових мазків, які організовують цілу систему всередині живописного простору, та породжують цілком зрозумілі сучасному глядачеві образи», – дає оцінку творчості мисткині Оксана Федорук-Терлецька, мистецтвознавець з Чікаго (США).

Виставка Наталії Поліщук «Con anima» в музеї міста-курорту, 2018
Виставка Наталії Поліщук «Con anima» в музеї міста-курорту, 2018

«В її картинах – переливання форм і ліній, яскравих барв та почуттів, людських переживань, гармонія, що розтривожує внутрішній світ людини, злітає у небесну неосяжну далечінь. В кожному полотні – своя душа, яка сумує і радіє, сміється і плаче… ЇЇ творчість – це муза, це покликання, це струни чистої душі…», – хто краще як не мама-художниця Віра Копчак, скаже про свою дитину…

На творчому вечорі Наталії Поліщук матимемо нагоду не тільки ознайомитися з полотнами художниці, оформлені у мистецьку виставку «Con anima», що на сьогодні експонується у музеї, але й почути ліричну поезію мисткині… і не тільки у її виконанні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here