«Простір» Ольги Баландюх. Відірватись від землі…

762
Ольга Баландюх
Ольга Баландюх

Триває чарівний і  прекрасний зимовий часовий простір, люди натхненні передсвятковою атмосферою…   В цей час, з надією на краще майбуття, варто акцентувати увагу на прекрасному. Пропонуємо налаштовуватись на позитив у стінах музею, а саме у художній галереї, де, 23 грудня 2018 о 15 год.,  буде проходити відкриття виставки живописних творів Ольги Баландюх з необмеженою назвою «Простір».   «Уявіть, що ви птах – вільний, красивий, щасливий. І ви летите понад містами своїх заповітних мрій. Прижмурюєте очі від Сонця, легені наповнюється пахощами і ви невагомі. Часу не існує. Лише ви і Ваші крила. Лише Ви і Ваш простір. Лише Ви і Ваша свобода…»  Ці слова самої мисткині привідкривають завісу  причини найменування даної виставки.

Постер виставки Ольги Баландюх
Постер виставки Ольги Баландюх

Ольга Баландюх (Ольвія) наша землячка, вона народилася  у Дрогобичі. Закінчила музичну школу по класу скрипки та Дрогобицький державний музичний коледж ім. В. Барвінського, де навчалася на двох факультетах – скрипка та вокал. Зараз живе у Львові, навчаючись у Львівській Національній Академії Мистецтв, кафедра дизайн середовища. Пише вірші та музику. Створює художні роботи в напрямку абстракції, експресіонізму. Ольга багато експериментує із фактурою, площинами та кольором, створюючи візуально насичені та глибокі композиції.

Фрагмент виставки "Простір" Ольги Баландюх
Фрагмент виставки “Простір” Ольги Баландюх

Незважаючи на свій молодий вік, творче життя Ольги є дуже насиченим та має потужний мистецький потенціал. В 2016 році Ольга брала участь у студентській виставці «Львів очима молоді 2016» у Львові та у всеукраїнській виставці абстрактного мистецтва «Арт Акт 2016» у Чернівцях; у 2017 – міжнародному арт-фестивалі «New Wave Exhibition Vol.2» у Львові та ІІ всеукраїнській виставці абстрактного живопису у Києві, всеукраїнській виставці «20.18. Thinking about Tomorrow» та всеукраїнській виставці до Дня Незалежності України у Києві,  міжнародному Осінньому Салоні «Високий Замок 2017» у Львові та у всеукраїнській різдвяній виставці у Києві.

Фрагмент виставки "Простір" Ольги Баландюх
Фрагмент виставки “Простір” Ольги Баландюх

По-особливому був насиченим рік, в якому живемо… і який, мабуть, буде мати творче закінчення в Трускавці. У 2018 році Ользі вдалося взяти участь у  художній виставці «Кольори Душі» у Києві,  арт-фестивалі креативних індустрій «New Wave Exhibition Vol.3» у Львові; корейсько-українській виставці сучасного мистецтва KUCA «Exposure. Opening of season», міжнародному фестивалі «220 Abstract Art Fest», мультидисциплінарній виставці «27/7», мультидисциплінарній виставці «Я SINоптик», всеукраїнській виставці до дня Художника, що проходили у Києві; а також художній виставці «Dia De Los Fridas» у Львові. Протягом двох останніх років в Ольги Баландюх також було ряд персональних виставок: проект «Ефемерність буття» в арт-центрі «Щось цікаве», Львів 2017; проект «Простір» в галереї «Бункермуз», Тернопіль 2018; проект «Простір» в галереї ЛНАМ, Львів 2018; проект «Простір» в Pavlovka ArtGallery, Київ 2018. Щоразу вона розширює свій мистецький простір містами своєї країни…

Фрагмент виставки "Простір" Ольги Баландюх
Фрагмент виставки “Простір” Ольги Баландюх

Наприкінці ще кілька слів  мисткині про свій проект «Простір»:  «Кожного дня ми проходимо одне і те ж дерево, озеро, вулицю. Кожного дня над нами звисають хмари і гомонить небо. У поспіху ми не звертаємо уваги на цю уже буденну красу. Нас не дивує захід Сонця чи його ранковий спів, шелест вітру чи краплі дощу… Цим проектом я хочу поділитися своїми враженнями та спостереженнями від безпрецедентності природи, чарівності безмежного неба та різноманітності барв космосу, нагадати, що щастя та краса зовсім поруч – вони у навколишньому середовищі, у найпростіших, але таких геніальних та прекрасних речах!».

Приходьте,  будемо разом захоплюватись неймовірністю світобудови через творчі композиції загадкової Ольги. Презентацію свого мистецького проекту «Простір» в музеї міста-курорту  Ольга присвячує героїчним землякам, які загинули за волю і незалежність української землі, трускавчанам  Василю Біласу та Дмитру Данилишину, що буде радувати око відвідувача до кінця січня 2019 року.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here