Бориславські мисткині вражають

647
Картинка з інтернету
Картинка з інтернету

В період оновлення як фізичного, так і духовного, важливо творити власними руками, що безсумнівно активізує творчий потенціал людини. Будучи одним із місць натхнення для митців, Музей міста-курорту Трускавця запрошує на майстер-класи, які відбудуться 20 квітня 2022 року.
Перший майстер-клас із розпису дерев’яної писанки на патріотичну тематику. Проводити його буде Ярина Фролова з Борислава, яка є художницею у третьому поколінні. Ярина вчитель початкових класів і образотворчого мистецтва, закінчила ДДПУ ім. І. Франка, працювала вихователем в Реабілітаційному центрі “Гармонія” у Бориславі. Майстер-клас для дітей і дорослих розпочнеться о 13.00, вартість -100 грн.

Постер Ярини Фролової
Постер Ярини Фролової

Другий майстер-клас із виготовлення великодньої свічки. Проводити його буде власниця бренду ЕкоМайстерня «Вухата сова» Галина Данило. Мисткиня також живе та працює в місті Борислав. Галина є членом Об’єднання народних майстрів та художників-аматорів при Навчально-методичному центрі культури і мистецтв Львівщини. Її ЕкоМайстерня мандрує різними місцинами краю, пропонуючи різнотематичні майстер-класи. Початок цього МК о 15.00, вартість – 50 грн.
Постер Галини Данило
Постер Галини Данило

Екватор робочого тижня обіцяє бути цікавим у творчій майстерні Музею міста-курорту Трускавця. Чекаємо хендмейкерів різного віку, обирайте майстер-клас, який вам до вподоби, а тоді із друзями приходьте зробити подарунок власними руками для себе чи своїх рідних.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here