З нагоди 35-річчя музею – фотопроект “ТамДеСходи”…

1110
З нагоди 35-річчя музею - фотопроект

29 грудня 1982 року вперше відкрив свої двері для відвідувачів – музей оздоровниці Трускавець – таку офіційну назву носив музей міста-курорту Трускавця в ті далекі часи.

Музейна експозиція розмістилася в одній із найгарніших будівель курорту – віллі “Саріуш” (1901), якій ще в 1980 році  через багатство та довершеність архітектурних форм, рішенням Львівської облради народних депутатів було надано статус пам’ятки архітектури поч. ХХ ст. та взято під охорону держави. У 1981 та в 2008 роках цей статус підтверджений відповідними рішеннями Трускавецької міської ради.

І от вже 35 років музей міста сумлінно несе свою основну місію – зберігає та популяризує історію Трускавця, а також оформляє свої та експонує різноманітні виставки художників, майстрів народної творчості тощо.

Постер фотопроекту за участі родинних світлин "ТамДеСходи"
Постер фотопроекту за участі родинних світлин “ТамДеСходи”

А з нагоди 35-річного ювілею та 190 роковин курорту Трускавець, музей, спільно з майстринею народної творчості Іриною Бердаль-Шевчик, реалізував фотопроект «ТамДеСходи». Автором ідеї та художником-оформлювачем фотопроекту є п. Ірина, яка отримала підтримку в музеї, і який взявся за будь яких обставин зреалізувати його. Та щаслива нагода взяти участь в конкурсі на створення тематичних виставок від Департаменту культури ЛОДА, перемога та виділення коштів, допомогли виконати задумане. Фотовиставка «ТамДеСходи» має в своїй колекції 28 родинних фотокартин зі Cходів курортного парку, які в свій час були популярними локаціями для фотографування місцевими фотографами. В особистому архіві майже кожної трускавецької родини та, мабуть, і гостей курорту є фотографії зі Сходів, які становлять значну частину історичної епохи курортного життя…

Фотопроект  “ТамДеСходи” презентуватиметься 26 грудня 2017 року о 16 годині у виставкових залах музею міста-курорту Трускавця з нагоди святкування 35-річного ювілею.  Запрошуємо!!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here