Віддзеркалення мистецтва в Людині…

583
1. Гості відкриття арт-проекту «Входження в суєту», 2 липня 2017
1. Гості відкриття арт-проекту «Входження в суєту», 2 липня 2017

Входження в суєту, а без неї ніяк, нашого буття відбулося через філософське сприйняття мистецьких творів, 2 липня 2017 року в стінах музею міста-курорту Трускавця, де пройшла презентація арт-проекту дрогобичанина Василя Лялюка “Входження в суєту” та була дуже успішною для митця. Василь Лялюк один з небагатьох в Україні, який творить в жарі цифрового мистецтва, тобто за допомогою комп’ютерних програм він пише свої творіння,  вкладаючи в них глибокий філософський зміст, а потім переносить на тканинну основу,  біля яких хочеться зупинитись та знайти істину нашого буття.

Разом зі своєю виставкою п. Василь привів до музею нові обличчя і це дуже радує…На презентацію арт-проекту “Входження в суєту” завітало багато гостей з Дрогобича та довколішніх сіл, друзів та колег автора, які вперше в такому значному об’ємі побачили твори п. Василя, оформлені в персональну виставку, і яка є дебютною, а ми вдячні йому, що вирішив іі презентувати  саме в Трускавці.

Слова захоплення творами цифрового мистецтва лунали з вуст гостей та знайомих, а привселюдно вони звучали від п. Оксани Дунець, вчительки з Дрогобича, громадської діячки та працівника культури п. Олександри Лисак, а також трускавчанина-краєзнавця п. Івана Скибака, який просто зачарований виставкою. В ході презентації відбулося розігрування лотів, а власники виграшних номерів отримали авторські призи, серед яких картини, листівки, афіші виставки з дарчими підписами АВТОРА. Друзів,колег та гостей об’єднав келих червоного вина, яким частував присутніх п. Василь зі своєю родиною.

І хоча АВТОР спочатку здобув визнання за кордоном (Мілан, Італія), його цифрове мистецтво має всі шанси отримати заслужену славу в рідній Україні. І розпочнеться вона зі свого краю – Дрогобиччини, з всесвітньовідомого Трускавця, з музею міста-курорту, в стінах якого виставка “Входження в суєту” буде експонуватися до кінця липня. Тож завітайте на виставку! Не пошкодуєте! Чекаємо!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here