Трускавець інкрустований легендами

757
Авторський малюнок-ілюстрація
Авторський малюнок-ілюстрація "Ключ від міста" Михайла Кладова з міста Сєвєродонецька, Луганської області до авторської легенди Олени Кладової «Чому Трускавець є містом очищення та відродження»

Восени 2019 року музеєм міста-курорту Трускавця Відділу культури Трускавецької міської ради було оголошено конкурс на кращу авторську легенду  про Трускавець.

У зв’язку з карантинними умовами конкурсні роботи приймалися аж до 15 квітня, а засідання конкурсного журі відбулося тільки 20 травня 2020 року.

На конкурс подано 22 авторські легенди. Географія конкурсу поширилася на всю Україну, завдяки розміщенню інформації про нього на всеукраїнському літературному сайті. В ході обговорення членами журі поданих на конкурс творчих робіт, враховуючи критерії прописані в Положенні, було визначено переможців проєкту як в дитячій, так і в дорослій вікових категоріях.

За рішенням  компетентного журі, подаємо Вам результати проведеного конкурсу:

  • у дитячій віковій категорії було представлено 4 роботи.

Переможницею стала авторська віршована легенда «Як стоїш ти каменем…» (додано авторську ілюстрацію «Мислитель») Аліни Лепак, 15 років

  • у дорослій віковій категорії було представлено 18 робіт.

Переможцями стали:

І місце – авторська легенда «Трускавець» (додано ілюстрацію) Галини Брич

ІІ місце –  розділили між собою: авторська легенда «Повернення з Етрурії» Надії Тубальцевої (додано авторську ілюстрацію «Повернення» авторства Віталія Старченка) та авторська «Легенда про Трускавець» (додано авторську ілюстрацію «Молодиця-птиця») Ірини Даниляк

ІІІ місце – розділили між собою: авторська легенда «Нерозділене кохання»  (додана ілюстрація «Дівчина Гануся») Ірини Шевчук та авторська легенда «Як хоробрий Труск врятував рідне місто»  Дарини Осипчук.

  • Спеціальним призом відзначена авторська ілюстрація «Ключ від міста» Михайла Кладова з міста Сєвєродонецька, Луганської області до авторської легенди Олени Кладової «Чому Трускавець є містом очищення та відродження».

Переможці отримають призові подарунки.

Велике дякуємо всім учасникам конкурсу за участь в проєкті. Всі авторські роботи подані конкурс згодом ввійдуть у майбутнє друковане видання «Легенди Трускавця».

Всім здоров’я, добра, мирного неба та успіхів!!!

P.S. Просимо всіх конкурсантів дати згоду на публікацію ваших доробків на сайтах музею міста-курорту та Трускавецької міської ради із збереженням всіх авторських прав. Наперед вдячні!

 

 

 

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here