Про присутність музейної педагогіки в музеї міста-курорту Трускавця…

698
Про присутність музейної педагогіки в музеї міста-курорту Трускавця…

16 березня 2017 року, на базі музею міста-курорту Трускавця відбулося засідання методичного об’єднання у формі круглого столу керівників гуртків туристично-краєзнавчого та військово-патріотичного напрямків діяльності Будинку учнівської творчості міста Трускавця за участі музейних представників на тему «Виховний процес музейної педагогіки у вихованні національно-свідомої патріотичної особистості гуртківця».

Доповідь  «Розвиток музейної педагогіки в Україні та світі» на прикладах дитячих музеїв мав керівник гуртка пішохідного туризму та військового орієнтування п. Олександр Бляхарський. Про «Музей та інтерактивні технології виховання» говорила п. Тетяна Осійчук, завідувач методичним відділом БУТ, а п. Марія Курищук, лектор-екскурсовод музею міста-курорту доносила про «Принципи музейної педагогіки» в роботі з молоддю позашкілля.  В обговоренні теми брали участь директор БУТ п. Василь Петранівський, керівник велотуристичного гуртка п. Олег Осійчук, п. Володимир Винницький, керівник шахово-шашкового гуртка та п. Андрій Старий, керівник гуртка екологічного краєзнавства, а також з боку музею – директор установи п. Галина Коваль.

Практичним доповненням теоретичного засідання методоб’єднання було проведення для гуртківців БУТ науковим працівником музею п. Любою Константиновою уроку-екскурсії  «Героїчний трускавчанин Роман Різняк – «Макомацький»» в тематичній експозиції «Повстанська криївка», який є прикладом на наслідування в незламній боротьбі з ворогами рідної землі, де в процесі  відбувся відкритий діалог між екскурсантами та екскурсоводом…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here