Партнерство музеїв в дії…

563
Виставка-лабіринт
Виставка-лабіринт "Franko from A to Z"

Активним видався останній місяць літа в музейному житті, багато переговорів, домовленостей та сумлінної праці, і як результат в музеї міста-курорту Трускавця розпочали свою експозиційну роботу дві виставки зі Львова.

23 серпня, з нагоди Дня Прапора та Дня Незалежності України, у музеї відкрито тематичну виставку «Історії життя Героїв Небесної Сотні Львівщини». Дану виставку на тимчасове експонування передано з Львівського історичного музею, а саме з відділу – Музей визвольної боротьби України. Презентувала виставку старший науковий працівник музею пані Світлана Кочергіна, котра хвилююче та із глибокою повагою розповідала про кожного Героя. З’являлось відчуття, що вона була знайома із кожним особисто. Мета виставки ближче познайомити людей із тими, хто заплатив велику ціну для того, щоб українці жили гідно в своїй державі. Виставка є нагадуванням про те, що єдність і свобода роблять нас гідними нащадками наших батьків.

Виставка "Історії життя Героїв Небесної Сотні Львівщини"
Виставка “Історії життя Героїв Небесної Сотні Львівщини”

26 серпня відбулось офіційне відкриття виставки «Franko from A to Z». Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка (Дім Франка) представив мандрівну виставку-лабіринт «Franko from A to Z» з нагоди 164-річчя від дня народження Івана Франка.  Ця інтерактивна англомовна виставка-лабіринт за принципом абетки у цікавій візуально-просторовій формі презентує культову постать. Виставка-лабіринт «Franko from A to Z» – це втілена у 3D форматі книга-енциклопедія  «Франко від А до Я» франкознавців Богдана Тихолоза та Наталі Тихолоз у художньому оформленні творчої майстерні «Аґрафка».  Після відвідин Будапешту, Відня, Любляни, Загребу, Тернополя, Одеси ця мандрівна виставка завітала до Трускавця за допомоги відділу культури ТМР.

Виставка-лабіринт "Franko from A to Z"
Виставка-лабіринт “Franko from A to Z”

Експонування двох представлених виставок буде тривати до 15 вересня 2020 року. Запрошуємо завітати в музей міста-курорту Трускавця та збагатити свій внутрішній світ новими враженнями, знаннями та відчути гордість за свою належність до сильної, мудрої української нації.

Вшанування пам'яті Івана Франка
Вшанування пам’яті Івана Франка

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here