23 грудня 2019 року в музеї міста-курорту Трускавця вшановували пам’ять Василя Біласа та Дмитра Данилишина. Їхня героїчна смерть в далекому 1932 році сколихнула всю українську Галичину і відгукнулася в українській діаспорі. Йдучи на ешафот ці двоє хлопці не просили польських чиновників помилувати їх, не розкаювалися і за те, що належали до ОУН. «Слава Україні» – такими були передсмертні слова цих юнаків з Трускавця. Їх стратили 23 грудня 1932 року на подвір’ї тюрми Бригідки, що знаходиться на вулиці Городоцькій. Вони були засуджені за напад на пошту в Городку, а перед тим, вони вчинили атентат у Трускавці на польського політичного діяча Тадеуша Голувка.
Василь Білас та Дмитро Данилишин своєю смертю за національну ідею заохотили до боротьби сотні молодих галичан, які до того і не були членами ОУН. На жаль, заарештувати цих двох бойовиків польській поліції допомогли українські селяни із села Розвадова, котрі не знали, що схоплені ними «грабіжники» є політичними агентами ОУН.
Про ці події в житті трускавецьких героїв було знято фільм «Незламні». Режисером цієї кінострічки є о. Михайло Греділь. Фільм отримав схвальні відгуки та збирає вдячних глядачів при черговому транслюванні.
Тому 23 грудня було запрошено трускавчан на перегляд фільму «Незлані», щоб знову згадати та пройнятися долею місцевих героїв. Більшу частину глядацької аудиторії в цей день складали учні трускавецьких шкіл.
Перед фільмом директор музею Галина Коваль подала історичну довідку про події, що зібрали всіх присутніх. Міський голова Андрій Кульчинський також виголосив своє шанобливе ставлення до В. Біласа та Д. Данилишина. А талановита учениця вокалу ДШМ ім. Романа Савицького Єлизавета Кушнір виконала в пам’ять про героїв дві музичні композиції.
Біля пам’ятного знаку В. Біласу та Д. Данилишину в цей день також відбулось покладання квітів та хвилина молитви за героїв.