Фотовиставка «Курорт Трускавець. Обличчя в часі…» у Львові

Фотовиставка «Курорт Трускавець. Обличчя в часі…» у Львові

6 квітня 2017 року о 19.00, в кав’ярні-галереї «Штука» (м. Львів, вул. Котлярська, 8), в часі  зібрання Клубу шанувальників Галичини,  відбудеться  презентація цікавої та пізнавальної фотовиставки «Курорт Трускавець. Обличчя в часі…», створеної на базі  музею міста-курорту Трускавця.

Цього року Трускавець святкуватиме 190 роковини з часу заснування курорту. Тому з розповіді працівника музею міста-курорту Трускавця присутні почують і побачать, через показ світлин на екрані, як проходив процес зародження та становлення трускавецького курорту протягом двох століть, з акцентом на відвідуваність  оздоровниці  відомими гостями та відпочивальниками.

Як змінювалися курортне життя галицького села, згодом всесоюзного та всесвітньовідомого українського курорту Трускавця, та як змінювалася мода… Про все це зацікавлені трускавецьким курортом почують в спілкуванні  з трускавчанами у кав’ярні-галереї «Штука». Присутніх гостей також чекає музичний сюрприз від мистецького Трускавця!

Запрошуємо львівських трускавчан послухати про своє рідне місто у Львові…