Дух перемоги в полотнах Притули

Робота Івана Притули

В п’ятницю, 1 липня 2022 року о 15 год, в Музеї міста-курорту Трускавця відбудеться відкриття мистецької виставки «ДУХ ПЕРЕМОГИ» львівського художника Івана Притули.
Іван Притула в Трускавці не вперше, це вже друга виставка у нашому Музеї. Перша була відкрита в лютому 2020 року, а тут карантин… Зараз емоційно важчі часи, проте музей доступний людям, так що дух перемоги у художніх творах буде доступний кожному, хто захоче ознайомитись з творчістю Івана Притули.

Маляр Іван Притула

На виставці буде представлено 28 полотен із серії робіт, створених в часі повномасштабної війни, а їх більше як 40 творів. Не тільки радісні життєві моменти, але й біль, тривога, смуток, втрата можуть стати мотиватором чи натхненником до створення мистецьких творів.
«Біль, смуток та втрату я проживав разом з Маріуполем, Ірпінем та решта містами. Намагаюся передати Віру в чудо та Світло звичайних простих і водночас Великих Людей, незламність та Силу українців, яка вразила увесь світ. Дух предків та сміливість кожного, який свято Вірить у нашу Перемогу. Дуже сподіваюся, що ця виставка надасть ще більшої Віри та Сили нам пройти цей непростий історичний шлях гідно. З Вірою в Бога та ЗСУ», – каже сам митець.
Робота Івана Притули

Творчий шлях Івана Притули:
Персональна виставка в Галереї Вишенської (Львів, 2017)
Персональна виставка В Етнографічному музеї (Львів, 2017)
Спільна міжнародна виставка (Нова Загора в Болгарії, 2018)
Спільна міжнародна виставка (Рим в Італії, 2018)
Персональна виставка в Палаці Мистецтв (Львів, 2019)
Персональна виставка в Краєзнавчій бібліотеці-музеї Анатолія Недільського (Львів-Скнилів, 2019)
Персональна виставка в музеї Гетьманства (Київ, 2019)
Персональна виставка в КЦ «Дзиґа» (Львів, 2019)
Персональна виставка в Музеї міста-курорту (Трускавець, 2020)
Персональна виставка в АРТ-кав’ярні «Живий хліб» (Львів, 2020)