Digital art від Василя Лялюка або мистецтво як всюдисуще дзеркало…

549
Digital art від Василя Лялюка або мистецтво як всюдисуще дзеркало...

Завжди цікавим і привабливим є те, що вражає, чого ми ще не бачили, не відчували, не випробовували…Новий вид мистецтва – цифровий живопис у Трускавці презентує дрогобичанин Василь Лялюк зі своєю виставкою “Входження в суєту”. Цифрове мистецтво автора робіт має в своїй основі глибоке філософське бачення світу, тому спонукає до прискіпливого споглядання, роздумування та осмислення буття.

Не випадково автора мистецьких робіт зацікавив цей напрямок в мистецтві, адже п. Василь 25 років пропрацював керівником гуртка конструювання та технічного моделювання, навчаючи дітей творчого мислення та створення різноманітних моделей,конструкцій, ігр. З плином часу практичної роботи прийшло захоплення мистецтвом із застосуванням цифрових медіа.

Постер виставки Digital art Василя Лялюка
Постер виставки Digital art Василя Лялюка

Вперше свої творчі роботи Василь Лялюк подав на розгляд художньої комісії для участі у Всесвітній виставці United Nations at Expo Milan 2015 “Art for a better future” та став її учасником з картиною “Жінки пустелі”. Згодом були виставки в рідному Дрогобичі (2014) – участь в арт-проекті “Ерос у Дрогобичі” та виставка художніх робіт, присвячена 200 роковинам від дня народження Т. Шевченка.

На даний час авторський доробок складає біля 400 цифрових мистецьких робіт, які плануються до експонування в Україні та за її межами.

*Цифровий живопис – новий вид мистецтва, в якому традиційні техніки живопису, такі як акварель, олія, імпасто та інші, імітуються за допомогою комп’ютера, графічного планшету, стилуса та програмного забезпечення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here