КВІТКОВИЙ ВИБУХ

725
Виставка
Виставка "Квітковий фаєрверк", автор Людмила Горбачик

Заквітчана художня галерея музею, вогники в очах людей, легкість та позитив, і байдуже, що за вікном листопад. Таким було святкове відкриття персональної виставки Людмили Горбачик у музеї міста-курорту Трускавця, що названа  «Квітковий фаєрверк». І насправді квіти заполонили виставкові зали, на одних полотнах квіти «зігрівали» ніжністю кольорів, а на інших «обпікали» своєю яскравістю. Люди, які також зображені на картинах, є продовженням флори, їхні силуети окутані квітами, їхній настрій передано певними квітковими композиціями.  Представлені мистецькі роботи створені за допомогою різних художніх технік та з використанням різних матеріалів, такі експерименти допомагають Людмилі у пошуках свого неповторного стилю. На даному творчому етапі квіти, які вважаються найбільш крихким і прекрасним Божим даром, є головним образом живописних творів самбірської малярки.

Відкриття виставки "Квітковий фаєрверк", 24.11.2020. Галина Коваль та Людмила Горбачик.
Відкриття виставки “Квітковий фаєрверк”, 24.11.2020. Галина Коваль та Людмила Горбачик.

На презентацію своїх мистецьких робіт Людмила завітала із своєю сім’єю. Підтримати та привітати художницю приїхали її друзі та родичі із міста Самбір. Була присутня Тепла Любов Степанівна — директорка Мистецького музею Леся Курбаса (м.Самбір), її  виступ став своєрідною усною рецензією на творчість Людмили Горбачик.  Від трускавчан, які вперше побачили картини молодої мисткині, було почуто багато прекрасних епітетів. Звернули увагу також на соціальну тематику, яку авторка спробувала розкрити в деяких своїх художніх роботах.

Свій вогник світла художниця щедро дарувала гостям вечора, а тому зачаровані були всі, і бажали висловити свої враження від побаченого та адресували Людмилі якнайбільше схвальних  відгуків.

Відкриття виставки "Квітковий фаєрверк", 24.11.2020.
Відкриття виставки “Квітковий фаєрверк”, 24.11.2020.

Експонування виставки «Квітковий фаєрверк» буде тривати до 20 грудня 2020 року. Запрошуємо відвідати художню галерею музею, де ви зможете насолодитись магічною ніжністю квітів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here