Квіткова душа малярки

837
Малярка Людмила Горбачик
Малярка Людмила Горбачик

24 листопада о 16.00, в музеї міста-курорту Трускавця, відбудеться відкриття мистецької виставки «Квітковий фаєрверк» молодої малярки Людмили Горбачик. Мистецтво живопису для професійної економістки стало справою її душі.

Творити свої перші малярські роботи Людмила почала ще коли навчалася у Самбірському технікумі економіки та інформатики. Спершу це були невеличкі малюнки в зошитах, блокнотах, згодом на тканині, каміннях…

Малярка Людмила Горбачик
Малярка Людмила Горбачик

Перша персональна виставка майстрині відбулася у Народному Домі рідного міста Самбора у травні 2012 року. Згодом вона взяла участь у колективній виставці разом із самбірськими і районними митцями, що проходив у органному залі Самбора. Щорічно Людмила брала участь у міських ярмарках, організовуваних місцевою владою перед  Великоднем та Днем міста  Самбора, за що нагороджувалась грамотами. Мала персональні виставки у рідному технікумі, де зараз і знаходяться її  квіткові роботи.  Зараз її картини милують око не тільки самбірчан, вони знаходяться в приватних осіб не тільки громадян України, а також у Польщі, Чехії, Італії, Німеччині, Америці.

У березні 2019 року Людмила Горбачик відкрила виставку у мистецькому музеї Леся Курбаса міста Самбора під назвою «Весна в душі». В час експонування виставки в музеї проводився майстер клас для діток по глітер-малюнку та окрема виставка картини – подарунку музею – портрету молодого Леся Курбаса.    У листопаді 2019 року картини виставлялись у Городоцькому історико-краєзнавчому музею під назвою «Феєрична осінь».  Згодом, у січні 2020 року творчий доробок малярки переїжджає в  історико-краєзнавчий музей м. Судова Вишня, де під час відкриття проводиться майстер клас для діток по малюнку на склі та камінцях.

Малярка Людмила Горбачик
Малярка Людмила Горбачик

Авторка практикує виставки-презентації однієї картини. І знову виставка під назвою «Початок» у музеї Леся Курбаса.

Під час цьогорічного карантину художницею продано  20 робіт під гаслом «Фарби життя», кошти з яких перераховуються для лікування важкохворих і потребуючих діток.

Малярка Людмила Горбачик
Малярка Людмила Горбачик

В липні цього року, попри усі складності, спричинені карантином в період пандемії, у селі Бортятин в родинній садибі Антоничів, відбувається відкриття виставки малярки “Я-Квітка», а у день закриття проводиться художній майстер клас для діток 7-8 років. В музейні фонди музею-садиби маляркою передано картину молодого Богдана-Ігоря  Антонича,  а у Судову Вишню – портрет Тадея Дмитрасевича, засновника цього музею.  В жовтні Людмила Горбачик взяла участь у Всеукраїнському дистанційному конкурсі   «Битва жанрів Арт”, за який отримала кубок, золоту медаль та диплом лауреата 1 ступеню. Нехай щастить!!!

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here