Музей запрошує на Вечір у повстанській криївці!

Тематична експозиція «Повстанська криївка»

14 жовтня 2018 року о 16 год., з нагоди свята Покрови, Дня заснування УПА та Дня захисника України, в музеї міста-курорту Трускавця розпочне свою роботу імпровізоване дійство «Вечір у повстанській криївці».

Тематична експозиція «Повстанська криївка»

Вечір розпочнеться із відкриття мистецької виставки у художній галереї музею, де представлятимуться малярські роботи самбірської художниці Оксани Богоніс. В цей святковий день глядачеві будуть представлені роботи мисткині на ангельську тематику, а виставка носитиме назву «… У кожного свій Ангел!»

Наступним пунктом вечора і ключовим моментом свята буде імпровізовано-театралізоване дійство у тематичній експозиції «Повстанська криївка». Гості вечора будуть мати змогу зануритись в історичне минуле національно-визвольної боротьби українського народу під егідою ОУН, УПА  проти всіх окупаційних властей та відчути дух того часу. Цікавий екскурс з історії повстанського руху періоду глибокого підпілля, тематичні сценки з криївкового життя допоможуть краще зрозуміти нелегке життя повстанців, борців за волю України.

Фрагмент дійства на ««Вечір у повстанській криївці», 2016

А ще на гостей нашого дійства чекає співана історія повстанської України: тематичні пісенні та літературні композиції у виконанні дітей та викладачів ДШМ ім. Р. Савицького та  Народного Дому міста Трускавця.

Фрагмент дійства на ««Вечір у повстанській криївці», 2016

Цього разу в проекті «Вечір у повстанській криївці» буде також представлено до перегляду тематичний фільм-реконструкцію – «Історія однієї криївки».