Музей – творча майстерня

825
Писанка-зернівка. Авторська техніка Галини Мазур
Писанка-зернівка. Авторська техніка Галини Мазур

Пташки своїм веселим співом звіщають про наближення великого свята – Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа. Щорічно цей день наповнює серця людей надією та любов’ю.

В такий передвеликодній період людина готує кожен куточок своєї оселі до світлого свята. З’являється бажання оновити все довкола себе і прикрасити святковими атрибутами. Звичайно, окрасою та одним із символів Великодня є писанка. Українські писанки без перебільшення можна вважати «листами до Бога», у їхніх візерунках закладаються людські молитви, побажання та мрії.  Тому писанка стала «головною героїнею» чергової зустрічі в нашому музеї.

Писанка-зернівка. Авторська робота Галини Мазур
Писанка-зернівка. Авторська техніка Галини Мазур

18 квітня о 16.00 год в музеї  міста-курорту Трускавця будуть проводитись майстер-класи із виготовлення великодніх сувенірів.

Під час одного із майстер-класів всі бажаючі зможуть створити писанку-зернівку.  Вчити малювання писанок за допомогою круп буде  львівська гостя Галина Мазур.  Також панянка Галина буде в цей день презентувати свою книгу  «Дім, де звірі говорили» (путівничок для діточок).

Путівничок для дітей. Автор Галина Мазур
Путівничок для дітей. Автор Галина Мазур

Ще один цікавий майстер-клас чекає на гостей музею – це виготовлення великодніх свічок. Трускавчанин Орест Нагірський продемонструє свої вміння та знання щодо створення таких неймовірних свічок-писанок. Хто з відвідувачів забажає, то буде мати нагоду зробити власну свічку.

Великодні свічки в стилі hend made від Ореста Нагірського
Великодні свічки в стилі hаnd made від Ореста Нагірського

Двоє молодих майстрів готові навчити  кожного, хто завітає до музею, творити своїми руками яскраві подарунки для себе та своїх рідних.   Запрошуємо приєднатись до нашої творчої  команди та відкрити в собі ще один талант.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here