додому Новини “Нескорена” знайомиться з Трускавцем

“Нескорена” знайомиться з Трускавцем

Із відриття виставки "Нескорена" в Музеї, 12.08.2022

Художня галерея нашого музею вже вдруге стала платформою, на якій презентує свою творчість Людмила Горбачик. 12 серпня відбулось відкриття виставки живопису «НЕСКОРЕНА», яка умовно розділена на довоєнну та воєнну частини, які на полотнах емоційно представлені авторкою. Молода художниця народилась у місті Самборі Львівської області, там закінчила школу з відзнакою. Людмила була старостою класу і брала активну участь у шкільному житті, відвідуючи гуртки, олімпіади і змагання. Згодом навчання у Самбірському технікумі економіки та інформатики, а далі здобувала вищу освіту в Львівському національному університеті ім. І.Франка за спеціальністю «Фінанси і кредит».

Із відкриття виставки Людмили Горбачик "Нескорена" у Музеї міста-курорту Трускавця, 12.08.2022
Із відкриття виставки Людмили Горбачик “Нескорена” у Музеї міста-курорту Трускавця, 12.08.2022

Завжди була креативною, перші малюнки з’являються у зошитах, на тканині та каменях, а опісля взялась творити на полотнах. І як результат, у травні 2012 року відкрито першу персональну виставку у Народному домі міста Самбора. У березні 2019 року відкриття виставки у мистецькому музеї Леся Курбаса у Самборі під назвою «Весна в душі». Тут також пізніше було презентовано виставку однієї картини під назвою «Початок». У листопаді 2019 року картини експонувались у Городоцькому історико-краєзнавчому музею, ця виставка мала назву «Феєрична осінь». Згодом, у січні 2020 року, творчий доробок Людмили Горбачик переїжджає в історико-краєзнавчий музей міста Судова Вишня, де під час відкриття проводиться майстер-клас зі створення малюнку на склі для діток. 12 липня цього ж року попри усі складності, спричинені карантином, у селі Бортятин в родинній садибі Антоничів відбувається відкриття чергової виставки «Я-Квітка».
Із відкриття виставки Людмили Горбачик “Нескорена” у Музеї міста-курорту Трускавця, 12.08.2022

Жовтень 2020 року запам’ятався участю у Всеукраїнському дистанційному конкурсі «Битва жанрів Арт», за який Людмила отримала кубок, золоту медаль та диплом лауреата 1 ступеню. Напередодні свята Миколая — диплом лауреата 1 ступеня, кубок та медаль за досягнення у міжнародному дистанційному конкурсі «Зірка» та відмінну оцінку міжнародних суддів.
Із відкриття виставки Людмили Горбачик “Нескорена” у Музеї міста-курорту Трускавця, 12.08.2022

У Музеї міста-курорту Трускавця у листопаді 2020 року відбулось перше знайомство з творчістю Людмили Горбачик через виставку «Квітковий феєрверк». У березні 2021 року місто Борислав зустрічає виставку під назвою «Мрій!», а в липні у Червонограді відбулось відкриття виставки «Експеримент» в Палаці Потоцьких. 16 серпня, напередодні святкування 165-річниці від дня народження Івана Франка, відкрилась виставка «Незабудка» у ДІКЗ «Нагуєвичі».
Із відриття виставки “Нескорена” в Музеї, 12.08.2022

Грудень 2021 року — ювілейне відкриття колективної Різдвяної виставки незалежного творчого об’єднання “СтрийКо”, якому виповнилося 30 років(Куратор п.Дарія Михаць), м.Стрий. І у тому ж місяці відбулось нагородження Людмили Горбачик Самбірською спільнотою кубком та грамотою в номінації «Цікаві особистості Самбора. Митець без кордонів. Художник-мотиватор».
Із відриття виставки “Нескорена” в Музеї, 12.08.2022

6 лютого 2022 року у музеї міста Сокаль “Людина. Земля. Всесвіт” відкривається виставка «Квіткова метелиця». А ще в цей час відкривається колективна виставка “Країна митців” у Центральному домі художника міста Києва, в якій Людмила представила 9 своїх робіт. Мисткиня є постійною учасницею міських ярмарок та колективних виставок художників краю, а ще стало доброю традицією проведення Людмилою різноманітних майстер-класів у містах експонування її художніх робіт.
Полотна Людмили є у приватних колекціях українців з різних міст нашої держави, а також у жителів Польщі, Чехії, Італії, Німеччині, Америці.
Із відриття виставки “Нескорена” в Музеї, 12.08.2022

За це літо Людмилою Горбачик організовано два арт-пікніки для діток в родинній садибі, а також арт-терапія для дорослих у Самборі. Ці заходи організовувалися з метою єднання в такий нелегкий час і збору коштів для ЗСУ. Це був час для душі і добрих справ і він досі триває.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version