Здатність зберігати, шанувати та примножувати свою культурну спадщину свідчить про зрілість і духовний розвиток нації. Успішно виконують таку місію у музеях Трускавця, а саме у музеї міста-курорту Трускавця та Художньому музеї Михайла Біласа. Музейні працівники сумлінно займаються збереженням історико-культурного надбання нашого міста та краю.
Вже традиційно у травні в музеї міста-курорту Трускавця організовують свято для музейних працівників, куди напередодні завітали поціновувачі музейної справи.
Щиру вдячність за натхненну працю й вірність професії висловлював міський голова Андрій Кульчинський двом директорам музеїв – Галині Коваль, Олені Білас-Березовій та їхнім колективам. А колектив Народного дому вітав музейників і піснями , і гарними словами, і подарунками. Вітальне слово з нагоди свята виголосила і Тетяна Татомир – начальник відділу культури ТМР, друг музеїв – пан Ігор Ліщинський та трускавецька художниця Віра Копчак.
Святкування відбувалось по-музейному цікаво… Однією з частин дійства було відкриття виставки живопису «Гармонія душі» Віктора Чепинця із міста Хуста. Виставка митця отримала місце у Трускавці завдяки Центру сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області та міжнародного об’єднання Art Media Holding – Civitas LEOPOLIS в особі пана Романа Білявського.
Автор мистецьких творів є членом Національної спілки художників України, а також ще досвідченим мандрівником, котрий, окрім своїх рідних Карпат, шукає натхнення в Непальських Гімалаях, Швейцарських Альпах, Німеччині, Швеції та В’єтнамі. У Трускавці пан Віктор презентував виставку, в якій розкрито красу колоритного Закарпаття, де народився художник. Живописець своїми яскравими роботами додавав тепла до тієї святкової атмосфери, що панувала в той день у музеї.
Багато приємних побажань для працівників музеїв лунало в цей травневий день. А збережені в серцях щирі миттєвості цього свята будуть допомагати їм під час прийдешніх робочих буднів.
Варто зазначити, що завдяки самовідданій творчій праці тих, хто присвятив своє життя розвитку музейної справи, дбайливо зберігається й примножується спадщина, поєднується минуле, сьогодення й майбутнє, виховується почуття прекрасного, повага до народних традицій і любов до історії та національного мистецтва.