Три події в один день, або з нагоди Міжнародного Дня музеїв

Музей міста-курорту Трускавця

В п’ятницю, 19 травня 2017, о 19.30, в музеї міста-курорту Трускавця, з нагоди Міжнародного Дня музеїв,  190 роковин курорту  та Днів Європи в Україні відбудеться велика мистецька акція, що об’єднає в собі  три події.  В першу чергу музей презентуватиме та в  найближчі місяці буде мати приємну нагоду  експонувати  у своїх стінах виставку графічних зображень Львівського історичного музею “Курорт Трускавець та галицька літографія середини ХІХ ст.”, серед яких п’ять унікальних літографій з історії  трускавецького курорту та перших наочних зображень галицького села ХІХ століття.

Сучасний колоритний бальнеологічний курорт – місто здоров’я і краси постане перед нами через об’єктив  трускавчанина  фотохудожника Петра Закусила  у фотовиставці “Трускавець очима романтика”, де основний акцент падає на мальовничу та багату природу самого Трускавця і околиць.

Маємо також гарну нагоду приймати в цей день гостей з сусідньої Республіки Польща з фотовиставкою “Краєвиди озер у Дравську Поморському“, відкриття якої відбудеться в рамках святкування фестивалю польської культури у Трускавці, що експонуватимуться в музеї кілька днів.