Любов до витоків через живопис

Із відкриття виставки
Із відкриття виставки "До витоків", 18.12.2019

У передсвятковий день святого Миколая, 18 грудня у художній галереї музею відбулось відкриття виставки живопису Левка Микитича «До витоків».  Автор представлених мистецьких творів є членом Національної спілки художників України, а також викладачем  живопису в Підбужській Малій академії мистецтв.

Справжньою підтримкою в цей день для пана Микитича була його родина. І дружина, і дочка активно допомагали у підготовці виставки до експонування. Під час урочистого відкриття виставки донечка Анна Микитич зачитала символічну поезію Василя Стуса «Спроба повернення» і своїм прочитанням налаштувала людей на глибше вивчення картин батька.

Із відкриття виставки “До витоків”, 18.12.2019

В музей завітали колеги та друзі Левка Микитича, щоб привітати митця з відкриттям чергової виставки. До вітального слова були запрошені міський голова Андрій Кульчинський, начальник відділу культури Тетяна Татомир, трускавецька художниця Віра Копчак та дрогобицький громадський активіст Хосе Турчик. Говорили про свої враження від творів пана Левка, асоціації та емоції, що виникали при спогляданні його мистецьких робіт.

Із відкриття виставки “До витоків”, 18.12.2019

Для того, щоб всі присутні не забували про наближення свята святого Миколая учні зі школи мистецтв ім. Романа Савицького дарували присутнім святковий настрій. І це були Софія Ямелинець, Антон Тачівка, Анастасія Строкова та Юліана Вайда під вправним керівництвом викладачки вокалу ДШМ Мар’яни Кравчук.

Із відкриття виставки “До витоків”, 18.12.2019

Виставка буде експонуватися до середини лютого. Запрошуємо всіх охочих до споглядання прекрасного і такого рідного…