Конференція, що вже стала ІСТОРІЄЮ..! (відео)

Конференція, що вже стала ІСТОРІЄЮ..!

Одним із знакових заходів, приурочених 190 роковинам курорту Трускавець, було проведення історико-краєзнавчої  науково-практичної конференції  “Трускавець в контексті галицького триміста історія, перспективи” в музеї міста-курорту Трускавця, 13 червня 2017 року.

Конференція зібрала в  музеї міста-курорту науковців, краєзнавців, поціновувачів та шанувальників історії Трускавця, які обмінювалися науковими дослідженнями, знаннями, досвідом. (Читайте програму конференції)

Привітав учасників конференції міський голова п. Андрій Кульчинський, а по завершенні роботи – вручив доповідачам подяки за участь та плідну дослідницьку працю  на користь історії  міста Трускавця.

Основними доповідачами на пленарних засіданнях конференції були науковці з Дрогобицького Державного педагогічного університету ім. Івана Франка та з Львівських наукових інституцій – музею історії релігії та наукової бібліотеки В. Стефаника. Учасники конференції також мали нагоду прослухати доповідь гідрогеолога про історію та стан трускавецького родовища “Нафтуся” з перспективним баченням на його використання.(Читайте “Східноєвропейський історичний вісник”).

Учасники конференції "Трускавець в контексті галицького триміста історія, перспективи" біля музею міста-курорту Трускавця, 13 червня 2017
Учасники конференції “Трускавець в контексті галицького триміста історія, перспективи” біля музею міста-курорту Трускавця, 13 червня 2017

Всі матеріали конференції, попередньо заявлені науковцями, були розміщені в спецвипуску періодичного збірника – “Східноєвропейський історичний вісник”, що редагується та випускається на базі ДДПУ ім. Івана Франка, та який було презентовано в ході  роботи конференції.

Майже всі дослідження, які на сьогодні ведуться стосовно історичного розвитку Трускавця, знайшли своє місце в цьому Віснику, що відповідно допоможе всім нам краще пізнати Трускавець у всіх його вимірах.